بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» اهمیت تجهیزات ایمنی در کار

ضرورت استفاده از تجهیزات ایمنی

آماده نمودن تجهیزات ایمنی از مهمترین اقدامات لازم برای شروع کار است. اما این تجهیزات شامل چه مواردی می شود؟ شما به عنوان یک کارفرما چگونه باید بهترین تجهیزات را برای کارکنانتان تهیه کنید؟ آیا هر لباس کار، کفش کار، کلاه ایمنی و یا دستکش ایمنی برای هر کاری مناسب است؟ با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه تجهیزات ایمنی پیشرفت بسیاری نموده است و تنوع آنها افزایش یافته است.

دستکش ایمنی

حتما تا کنون شنیده اید که دست یکی از همکارانتان در دستگاه پرس قرار گرفته و یا هنگام کار با دستگاه های برش دچار آسیب شده است. ما به شما استفاده از دستکش های مخصوص این کار را پیشنهاد می دهیم. این دستکش ها به واسطه فلزاتی که در بافت آنها استفاده شده است از انگشتان دست محافظت می کند. دستکش ایمنی از پوست دست در برابر مواد شیمیایی، نور مستقیم خورشید، بریدگی، ایجاد زخم و هر مشکلی در حین کار ممکن است به وجود آید محافظت می کند. جنس پارچه استفاده شده در دستکش و همچنین سایز آن اهمیت بسیار زیادی در ایمنی شما دارد.

کلاه ایمنی

اما در میان تجهیزاتی که تا کنون به شما معرفی نمودیم مهمترین آنها کلاه ایمنی است. محافظت از سر نه تنها در هنگام کار اهمیت دارد بلکه در هنگام تفریح و ورزش نیز باید به آن اهمیت دهید. از این رو علاوه بر کلاه های ایمنی مهندسی، کلاه ایمنی صنعتی، کلاه ایمنی جوشکاری و کلاه ایمنی عایق برق که حین کار کاربرد دارند، کلاه کاسکت و کلاه ایمنی دوچرخه سواری نیز باید در هنگام ورزش و موتور سواری استفاده شوند. اما کلاه ایمنی نیز مانند دیگر تجهیزات ایمنی بر اساس نوع کار و سختی آن متفاوت است. برای مثال یک جوشکار باید از انواع کلاه جوشکاری استفاده کند که علاوه بر سر، از پوست صورت، چشم ها و دستگاه تنفسی محافظت می کند. کلاه جوشکاری نیز بر اساس نوع کار انواع مختلفی دارد. صنعتگران که در کارخانه های بزرگ و کوچک مشغول به تولید هستند بهتر است از انواع کلاه صنعتی استفاده کنند که سر و گردن را از برخورد با اشیا، افتادن اشیا سنگین روی سر و گردن محافظت می کند. کارگران مشغول در کارهای ساختمان سازی نیز باید از انواع کلاه مهندسی استفاده کنند. این کلاه های در رنگ بندی های مختلف برای رده های کاری طراحی شده است. در ضمن سر و صورت را از برخورد نور خورشید، افتادن اجسام سنگین روی سر و همچنین برخورد سر با دیگر اجسام محافظت می کند.

کلام آخر

تا اینجا سعی کردیم به صورت خلاصه محصولات تولیدی شرکت ایمن ترافیک کالا را در زمینه تجهیزات ایمنی به شما معرفی کنیم. این شرکت علاوه بر تجهیزات ایمنی در زمینه تولید و فروش انواع تجهیزات ترافیکی و مبلمان شهری نیز فعالیت دارد. فروشگاه ایمن ترافیک کالا بستری فراهم آورده است که شما بتوانید محصولات این شرکت را بدون واسطه و با قسمت های فوق العاده مناسب تهیه نمایید. بد نیست بدانید که علاوه بر تولید محصولات از بهترین مواد اولیه و فروش آنها به صورت بی واسطه، این شرکت گارانتی مناسبی برای محصولات خود در نظر گرفته است. اگر محصولات در زمان گارانتی نیاز به تعمیر داشتند و یا اینکه در انتخاب خود دچار اشتباه شدید بدون نگرانی می توانید از ضمانت نامه محصول استفاده نمایید.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  بهترین سوغاتی های شیراز   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ثبت رپورتاژ آگهی در ارم بلاگ و امتیازات آن ثبت رپورتاژ آگهی در ارم بلاگ و امتیازات آن مشاهده