بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» استفاده صحیح از لوازم ورزشی پارکی

نحوه استفاده صحیح از وسایل ورزشی پارک

امروزه ورزش کردن در فضاي پارک ها و بوستان ها به واسطه وجود تجهيزات پارکي محقق شده است. اين لوازم ورزشي پارکی نه تنها به رشد و توسعه ورزش همگاني کمک نموده است بلکه به عنوان يکي از مفيدترين مبلمان شهري به شمار مي‌آيد که شهر را زيبا نموده اند. از فوايد ورزش در پارک مي توان به هواي تميز آن، جمع شدن افراد با هدف ورزش، ايجاد جو شاد در پارک و همچنين کاهش وزن و لاغري افراد را مي‌توان نام برد. خانم ها و آقايان در هر ساعتي از روز که تمايل داشته باشند مي‌توانند با مراجعه به نزديک ترين پارک و فضاي سبز اطراف محل زندگي خود به کمک تجهيزات ورزشي پارک ورزش کنند. اما در اين ميان اين سوال پيش مي آيد که طرز استفاده صحيح از وسايل ورزشي پارک ها چگونه است؟ با ما تا انتهاي مقاله همراه باشيد تا نحوه کار با وسايل ورزشي پارک ها را به شما آموزش داده و از تاثيرات هر کدام از دستگاه هاي ست بدنسازي پارک ها بر روي عضلات شما سخن بگوييم.

لیفت نشسته (پرس سینه نشسته)

این دستگاه را می توان جزء ست بدنسازی پارکی دانست. نحوه کار با دستگاه ورزشی لیفت نشسته بدین صورت است که فرد روی صندلی نشسته و با گرفتن دسته ها و فشار آن ها به جلو وزن خود را به سمت بالا می کشد. از آنجایی که باید وزن خود را تحمل نمایید این وسایل ورزشی پارکی را می توان جزء سخت ترین ورزش ها دانست. باید دقت کنید با تعداد زیاد شروع نکنید زیرا ممکن است در قسمت بازوها احساس گرفتگی نمایید. با انجام این حرکت عضلات بازو و پشت شما تقویت و خوش فرم خواهد شد.

کشش لت و یا زیر بغل

دیگر ست بدنسازی پارکی دستگاه کشش لت می باشد. این دستگاه نیز شباهت زیادی به لیفت نشسته دارد با این تفاوت که در این دستگاه وزن خود را با بالا و پایین کردن دست ها، به سمت بالا می کشید. هر دوی این دستگاه ها برای تقویت قفسه سینه، شانه ها و پشت، پشت بازو و مچ دست و شانه طراحی شده است. در صورتی که برنامه بدنسازی با وسایل پارک را دارید این دو دستگاه را باید در اولویت قرار دهید.

پرس پا

این وسیله ورزشی پارکی نیز برای بدنسازی و فرم دهی به بدن طراحی شده و در پارک ها نصب شده اند. شما روی صندلی می نشینید و با پاها خود را به عقب و جلو هول می دهید. با این کار می توانید عضلات ران پا، لگن، مفصل زانو و مچ پا خود را تقویت نمایید. اگر از افرادی هستید که زانو درد دارید و وزنتان سنگین است باید با احتیاط بیشتری این ورزش را انجام دهید.

کلام آخر

با توجه به فواید استفاده از تجهیزات ورزشی ایمن ترافیک کالا ابرای تولید انواع ست ورزشی پارک اقدام نموده است. این مجموعه اماده است انواع تجهیزات ایمنی را در محیط سبز مجتمع مسکونی، تفریحی، حیاط منزل، ویلا و باغ نصب نماید.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  بهترین سوغاتی های شیراز   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست مشاهده