بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» تولید لباس کار با کیفیت

لباس کار کارگری جزء آن دسته از لباس هایی است که باید سبک و راحت باشد. همین موضوع سبب شده تا در تهیه آن از پلی استر پنبه ای استفاده گردد. به این ترتیب از عرق کردن کارگران نیز پیشگیری کرده و در عین حال محدودیتی در تحرک کارگران ایجاد نخواهد کرد. به دلیل این که از این لباس کار در مشاغلی که خطر آن چنانی وجود ندارد استفاده می شود، در دوخت آن از پارچه هایی با وزن کم و مقاومت نسبتاً پایین بهره گرفته می شود. همین امر نیز باعث شده تا قیمت لباس کارگری نسبت به سایر انواع لباس کار کم بوده و به عنوان لباس کار ارزان شناخته شود.

اگر فرد در کار سنگین مشغول باشد، می تواند لباس کارگری با جنس فلامنت تهیه کند که طبیعتاً به دلیل ضخامت و مقاومت بالای این پارچه، قیمت آن زیادتر خواهد بود. بسته به کاری که دارید می توانید انواع لباس کارگری نظیر لباس دوبنده یا یکسره را انتخاب کنید. به دلیل این که بلوز شلوار یا کاپشن شلوار، آزادی عمل کارگران را می گیرد، لباس کارگری را به صورت محدود در این مدل ها تولید می کنند. انواع لباس کارگری دوبنده برای تمامی کارها مناسب است و فرد با آن به راحتی می تواند کار کند. البته این مدل لباس کار نیز بسته به کاربری آن در جنس های مختلف تولید می شود. برای مثال لباس کارگری دوبنده ضد آب برای لوله کش ها مناسب است. لباس کار کارگری یکسره نیز می تواند برای بسیاری از مشاغل انتخاب ایده آلی باشد.

اگر قصد خرید لباس کار کارگری دارید می توانید از محصولات فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا دیدن کنید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای ضمانت می باشند. این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان مجرب آماده ی ارائه مشاوره برای تهیه لباس کار مناسب برای شما می باشد. برای دریافت مشاوره، تنها کافیست با این کارشناسان تماس بگیرید.


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   بهترین سوغاتی های شیراز  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ثبت رپورتاژ آگهی در ارم بلاگ و امتیازات آن ثبت رپورتاژ آگهی در ارم بلاگ و امتیازات آن مشاهده