بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» معرفی انواع دستکش کار و راهنمای استفاده از آنها

بررسی ۷ مدل دستکش کار

پیشرفتهای علمی در عرصه های مختلف کیفیت زندگی انسان را ارتقا داده است. پیشرفت تکنولوژی علاوه برراحتی،انسان را در معرض خطرات ناشناخته ی فیزیکی وشیمیایی قرار می دهد و تنها تجهیزات حفاظتی می تواند از قسمت های مختلف بدن محافظت کند.خوشبختانه امروزه ابزارهای موثری مانند، دستکش کار، ماسک، لباس و ... وجود دارد که ایمنی انسان هنگام کار را فراهم می آورند.

دستکش لاتکس

دستکش پلاستیک طبیعی یا همان لاتکس، ارزان قیمت ترین ومتداول ترین دستکش ها در صنایع شیمیایی هستند، البته لاتکس در مقابل مواد شیمیایی مقاومت بالایی ندارد. بیشتر در صنایع غذایی ودارویی از دستکش لاتکس استفاده می شود. یکی از نگرانی های استفاده از این دستکش پودر موجود در آن است که ممکن است برای پوست دست آلرژی ایجاد کند.

دستکش نیتریل

دستکش نیتریل در برابر مواد شیمیایی مقاومت خوبی دارد.از لحاظ قیمت از دستکش لاتکس گرانتر اما از سایر دستکش ایمنی ارزان تر ومقرون به صرفه هستند.نیتریل در مقابل بنزین، نفت وسایر حلالها مقاومت خوبی دارند. غالبا تولید کنندگان مواد شیمیایی برای انجام فعالیت در کارخانجات از آنها استفاده می کنند. هم چنین دستکش نیتریل ضد حساسیت هستند.

دستکش ضد برش

اگر مجبور هستید سالها با دستگاه برش کار کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از دستکش ضد برش است. این دستکش  به گونه ای طراحی شده که ازبریده شدن دست شما توسط دستگاه و ابزار تیز و برنده جلوگیری می کند. معمولا صنایع سنگ، چوب وفلزات نیاز به ابزار سایشی وبرشی دارند. دستکش ضد برش با دسته بندی مختلفی از نظر مقاومت، بازده و قیمت در بازاروجود دارد.

دستکش جوشکاری

سوختگی رایج ترین آسیب وخطری است که به دلیل جرقه ها ومواد مذاب در جوشکاری فرد را تهدید می کند. این امر استفاده ازدستکش ایمنی در حین جوشکاری را ضروری می کند. از چرم های مورد استفاده در دستکش جوشکاری می توان به پوست گوزن، پوست بز،چرم گاو وپوست آهو اشاره کرد. قیمت دستکش جوشکاری تابع مواد اولیه به کار رفته در آن می باشد.

دستکش کف مواد یا دستکش کارگری

دستکش کارگری از جنس پلی استراست. کاملا ضد حساسیت بوده وبه دلیل منافذ ریزی که در بافت آن وجود دارد مانع از عرق کردن دستها می شود. روکش لاتکس این دستکش در مقابل چسبندگی وسایش مقاومت ایجاد می کند. در کارهای ساختمانی، کشاورزی، حمل ونقل وصنایع خودرو کاربرد دارد. قیمت دستکش کف مواد بر اساس موادی که درکف آن استفاده می کنند دامنه ی متغیری دارد.

دستکش زنجیری قصابی

دستکش زنجیری قصابی با نام دستکش قصابی شناخته می شود. برای محافظت از دستها در حین کار کاربرد دارد.این دستکش از زنجیرهای کوچک فلزی بافته شده ومحدودیت چندانی در حین کارایجاد نمی کند. استفاده از این دستکش راحت است. کاربرد آن در مکان هایی که با چاقو وابزار تیز سروکار دارند مانند کشتارگاه،قصابی ورستوران ها به چشم می خورد. همچنین این دستکش به صورت تک لنگ هم عرضه می شود. قیمت آن نسبت به دیگر مدل دستکشها بالا است.

کلام آخر

ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع تجهیزات ایمنی مخصوصا دستکش کار است. در صورت نیاز به خرید انواع دستکش کار بهتر است به فروشگاه اینترنتی ما سری بزنید.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   بهترین سوغاتی های شیراز  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ثبت رپورتاژ آگهی در ارم بلاگ و امتیازات آن ثبت رپورتاژ آگهی در ارم بلاگ و امتیازات آن مشاهده