بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» معرفی دستکش ضد برش استاد کار

دستکش ضد برش استادکار

یکی از انواع پرکاربرد دستکش ها، دستکش ضد برش استادکار است که به منظور استفاده در محیط های صنعتی و کارگری تولید و عرضه می گردد. این محصول به علت مواد استفاده شده در ترکیب آن در برابر سایش و برش اجسام تیزو برنده از دست مراقبت می نماید.

دستکش کار استادکار از مرغوب ترین مواد اولیه و با بهترین کیفیت تولید می شود. جنس آن ازالیاف پلی استر با تراکم بالا بوده و کف آن از یک لایه لاتکس طبیعی پوشانده شده است. دوخت کف دست بصورت زیگزاگی و نامنظم است تا در برابر لیز خوردگی و بریدگی مقاومت نماید. الیاف پلی استر کاملا ضد حساسیت می باشند و انعطاف پذیری دست در حین انجام کار را بالا می برد.همچنین در طراحی آن منافذ ریزی در بافت تعبیه شده است که از عرق کردن دست جلوگیری می نماید.

لایه لاتکس استفاده شده در کف آن و در قسمت نوک انگشتان مانع ایجاد چسبندگی و ساییده شدن گردیده و طول عمر و ماندگاریمحصول افزایش می یابد. همچنین در قسمت مچ حالت کشی دارد و باعث می شود به خوبی در دست قرار گرفته و برای فرد آزادی عمل به همراه دارد. قیمت دستکش ضد برش استاد کار بر اساس پارامترهایی مانند درجه مرغوبیت الیاف پلی استر، نوع لاتکس استفاده شده، نوع دوخت و ... متغیر می باشد. این محصول در رنگ های مختلف و در تمامی سایز ها تولید و وارد بازار شده است.

این نوع دستکش در تراشکاری، جوشکاری، کشاورزی، باغبانی، جمع آوری ضایعات، کارهای ساختمانی و ... کاربرد فراوان دارد.همچنین در صنایعی مانند خودرو سازی، فلزکاری ماشین آلات نیز از ان استفاده می شود. ایمن ترافیک کالا به عنوان یکی از فروشگاه های عرضه کننده انواع تجهیزات ایمنی، دستکش های ضد برش استادکار را در لیست محصولات خود دارد.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   بهترین سوغاتی های شیراز  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست مشاهده