بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» ویژگی های مهم کلاه ایمنی مهندسی نسبت به دیگر کلاه های ایمنی

کلاه ایمنی مهندسی

در زمان خرید کلاه ایمنی مهندسی لازم است در مورد ویژگی های آن تحقیقات کاملی انجام داد. در بررسی انجام شده بیشترآسیب های وارده به سر به خاطر عدم پوشیدن کلاه ایمنی می باشد، کارفرمایان باید در این زمینه دقت کافی به خرج دهند. اگر این احتمال وجود دارد که یک شیء در حال سقوط ممکن است به سر کارگر اصابت کند و در جایی که خطرات الکتریکی وجود دارد استفاده از کلاه ایمنی الزامی است.

سایر مشخصات مهم که در زمان خرید کلاه ایمنی مهندسی باید به آن توجه کرد عبارتند ازکلاه ایمنی مهندسی باید دارای استاندارد لازم باشد. نسبت به رطوبت نفوذ ناپذیر، در برابر ضربات مقاوم، عایق الکتریکی بوده و  وزن کمی داشته باشد. فاصله بین تعلیق ساز و پوسته خارجی سه سانتیمتر باشد.کلاه ایمنی از جنس پلی اتیلن تولید می شود. مواد مقاوم به کار رفته در کلاه ایمنی باعث کاهش خطرات ناشی از ضربه یا سقوط اجسام به سر می شود.

کلاه ایمنی از دو لایه تشکیل شده است در ساخت لایه بیرونی از مواد سبک استفاده می شود. دارای مقاومت بالا در مقابل ضربه وسایش است. لایه داخلی ازیونولیت ساخته می شود قابلیت تهویه هوا و مانع از انتقال ضربه می شود. از پارچه ی ضد آلرژی برای روکش یونولیت استفاده می کنندهمچنین کلاه حتما باید دارای بند مخصوص باشد که آن را بر روی سر ثابت نگه دارد.

ایمن ترافیک کالا کلاه مهندسی را در رنگبندی متنوع تولید می نماید. رنگ کلاه معرف شغل افراد می باشد البته انتخاب رنگ اجباری نیست. این برند با استفاده از مواد مرغوب وطراحی متنوع اقدام به ساخت کلاه ایمنی مهندسی نموده است.ایمن ترافیک کالا یکی از فروشگاههای معتبر در زمینه تجهیزات ایمنی است. در صورت تمایل می توانید بهترین انواع کلاه ایمنی را از این فروشگاه خریداری نمایید.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  بهترین سوغاتی های شیراز   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست مشاهده