بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» آشنایی با دستکش کف مواد استادکار

دستکش ایمنی استادکار

دست افرادی که در کارگاه صنعتی کار می کنند، در معرض خطرات مختلفی قرار می گیرد. دستکش های ایمنی استادکار در انجام خدمات شهری، صنایع ساختمانی و ساختمان سازی، بسته بندی، کارخانجات، کشاورزی، خودروسازیمورد استفاده قرار می گیرد.

دستکش ایمنی استاد کار در سایز متوسط تا خیلی بزرگ تولید می شود. در بافت این دستکش از نخ پلی استر با تراکم بالا استفاده می شود. به منظور دوام بیشتراز سه لایه لاتکس در قسمت کف دست تا انگشتان کمک می گیرند. این تجهیزاتدارای آج مناسب جهت جلوگیری از سرما و خوردگی می باشد. جنس دستکش باعث انعطاف پذیری آن می شود تا استفاده از آن برای کارگران راحت باشد.

دستکش ایمنی بر اساس استانداردهای موجود در کشور طراحی وتولید می شود. یکی از دستکش ایمنی پر کاربرد دستکش کف مواد استادکار است که دارای ایمنی مناسب و محافظ دستها می باشد. نخ به کار رفته در دستکش پلی استر است. لایهی داخلی دستکش پوشیده شده از پودر پنبه است ودر قسمت کف دست و انگشتان از لاتکس استفاده می کنند. دستکش کف مواد استادکار به دلیل بافت کشسانی انعطاف پذیری بالایی دارد و در برابر سایش مقاوم است.

اگر افراد مجبور به استفاده ی طولانی مدت از دستکش ایمنی کف مواد استادکار باشند منافذ ریزی در الیاف آن وجود دارد که باعث جریان هوا وممانعت از عرق کردن دست می شود. استفاده از دستکش ساق بلند کف مواد برای افرادی که در محیط صنعتی وکارگاهها کار می کنند به دلیل وجود مواد نفتی، مواد شیمیایی و مواد اسیدی باعث ایمنی بیشترمی شود و از آسیب های احتمالی ناشی از ریختن مایعات به دست جلوگیری می کند.قیمت دستکش ایمنی استادکار نیز نسبت به تولیدات خارجی مناسب تر است.

دستکش ایمنی استادکار در سایز و رنگ مختلف تولید می شود. اگر قصد خرید دستکش دارید می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا، بهترین انواع دستکش استادکار را سفارش داده و در محل تحویل بگیرید.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   بهترین سوغاتی های شیراز  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست مشاهده