بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» موارد کاربرد لباس کار خلبانی

لباس کار خلبانی

لباس کار خلبانی نمونه ای پرطرفدار از میان ده ها مدل لباس کار موجود در بازار است. این لباس به صورت کاپشن و شلوار به هم پیوسته یا به عبارتی یک لباس کار یکسره تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. طراحی لباس کار خلبانی کاملا دقیق و هوشمندانه انجام شده و بسیار راحت و کاربردی است. در عین حفاظت از سلامت فرد، راحتی او را نیز تضمین می کند. به همین دلیل لباسی ایده آل برای افرادی است کهبه دلیل کار در محیط های آلوده و یا انجام فعالیت های طولانی مدت و نشست و برخاست های پی در پی مجاب به استفاده از یک لباس کار یکسره هستند. قیمت لباس کار خلبانی تحت تأثیر پارچه به کار رفته در دوخت آنها متفاوت است. معمولا از پارچه کچ راه مانند فلامنت کجراه یا کتان و... جهت دوخت لباس کار یکسره خلبانی استفاده می شود.

لباس کار خلبانی کاربردهای فراوانی دارد. از جمله آنها می توان به باغبانی، تراشکاری، مشاغل کارگاهی و صنعتی، راهبری و... اشاره کرد. این لباس معمولا در رنگ سبز تولید می شود. اما رنگ های دیگر آن نیز در بازار وجود دارد. از مشخصات و مزایای دیگر آن، استفاده از دوخت با کیفیت دو سوزنه یا سه سوزنه در آن می باشد. بسته شدن آن با استفاده از زیپ تعبیه شده در قسمت جلوی بالاتنه انجام می گیرد. دارای جیب های متعدد در بالاتنه و طرفین پایین کمر و همچنین بر روی آستین است. در سایز های مختلف تولید می شود و در قسمت کمر دارای تسمه ای جهت تنظیم اندازه و فیت کردن آن بر تن می باشد. در ضمن چنانچه مشتری در هنگام سفارش و خرید لباس کار خلبانی، درخواست نصب لوگوی مربوط به شرکت را داشته باشد، تحقق این امر کاملا میسر می باشد.

ایمن ترافیک کالا لیستی از انواع لباس کار با کیفیت تضمینی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. شما می توانید لباس کار مورد نظر خود را انتخاب کنید و یک خرید اینترنتی آسان داشته باشید. 


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  بهترین سوغاتی های شیراز   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ثبت رپورتاژ آگهی در ارم بلاگ و امتیازات آن ثبت رپورتاژ آگهی در ارم بلاگ و امتیازات آن مشاهده