بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» عوامل موثر بر قیمت آینه محدب ترافیکی

قیمت آینه محدب ترافیکی

 در صورتی که تمایل داریدیکی از انواع آینه محدب را خریداری نمایید باید ابتدا نیاز خود را شناسایی نمایید. چراکه قیمت آینه محدب ترافیکی از لحاظ نوع آینه، داشتن فریم و یا نداشتن آن و شکل آینه با هم تفاوت دارد. برای مثال اگر برای پارکینگ خصوصی قصد خرید آینه محدب دارید نیازی نیست که از انواع آینه محدب ابرو دار استفاده کنید. آینه های محدب جاده ای قیمت بالاتری دارند زیرا در جاده های پر پیچ و خم باید از بهترین انواع آینه محدب استفاده شود تا آمار تصادفات را کاهش دهند. تخمین قطر آینه نیز از دیگر مواردی است که در زمان خرید آینه محدب باید در نظر بگیرید؛ چراکه آینه های محدب ترافیکی با افزایش قطر قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا با فراهم آوردن تنوع بسیار خوبی از انواع آینه محدب ترافیکی شرایط خوبی برای انتخاب و خرید شما فراهم آورده است. امید است بتوانید در این سایت بهترین ها را انتخاب نمایید

انواع آینه محدب بر اساس فریم

آینه محدب ترافیکی بدون فریم

اگر از انواع آینه محدب ترافیکی و پارکینگی در مکان های سر بسته استفاده می‌کنید می توانید آینه محدب ترافیکی بدون فریم سفارش دهید. چرا که نیاز به هزینه کردن برای گزینه ای که به آن نیاز ندارید منطقی به نظر می‌رسد. اصولا در پارکینگ ها و انبارهای بزرگ از آینه محدب بدون فریم استفاده می‌شود.

آینه محدب ترافیکی فریم دار

آینه محدب فریم دار در جاده ها و خیابان ها استفاده می‌شود. زیرا داشتن فریم باعث می‌شود که باران و نور مستقیم خورشید دید رانندگان را کم نکند. فریم به شکلی از برخورد قطرات باران و نور خورشید به آینه جلوگیری می کند که همه را به یاد ابرو می اندازد. به همین دلیل به این مدل آینه اصطلاحا آینه محدب ابرودار نیز گفته می‌شود.

آینه محدب مخصوص خودرو

بسیاری از حوادث رانندگی بر اثر دید ناکافی راننده رخ می دهد. با استفاده از یک وسیله جانبی کوچک اما کاربردی می توان از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کرد. آینه محدب مخصوص خودرو به راحتی و توسط کاربر قابل نصب خواهد بود. استفاده از یک آینه محدب مخصوص خودرو درکنار آینه بغل می تواند دید وسیع تری از محیط را در اختیار راننده قرار دهد. آینه محدب مخصوص خودرو برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر گسترش محدوده دید راننده و حذف نقاط کور، ویژگی دیگر این آینه ها رفع محدودیت برای افرادیاست که دارای مشکل بینایی هستند.

نوع خاصی از آینه محدب برای افرادی که بینایی آن ها مشکل دارد طراحی شده است که روی شیشه آینه بغل و در قسمت پایین آینه جلو ماشین نصب می‌شود. این آینه به رانندگانی که بینایی آن ها مشکل دارد کمک می‌کند دید بهتری به جاده داشته باشند. برای نصب این آینه باید از راهنمایی و رانندگی مجوز دریافت کنید. این آینه دارای مقاومت مناسبی نسبت به شرایط آب و هوایی دارد.

کلام آخر

ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع آینه محدب ترافیکی و آینه محدب خودرو فروش بی واسطه محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی خود انجام می دهد.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   بهترین سوغاتی های شیراز  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست مشاهده