مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» بررسی کاربرد آینه محدب ترافیکی و پارکینگ

کاربردهای آینه‌ی محدب

بهبود ایمنی و امنیت

اگر به فکر خرید آینه محدب پارکینگ هستید با ما همراه باشید. عملکرد اصلی این آینه‌ها بهبود ایمنی و امنیت در فضای اطراف آن‌ها می‌باشد، به این صورت که آینه‌های محدب با فراهم نمودن دید خوب و کافی برای عابرین پیاده و رانندگان، باعث افزایش امنیت افراد می‌شوند، همچنین استفاده از آینه‌های محدب در فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها و مراکز خرید، به صاحبان فروشگاه و نیروهای امنیتی این اجازه را می‌دهند که با دقت بیشتر فروشگاه و یا راهروهای شلوغ را تحت نظر داشته، و از سرقت یا حوادث احتمالی جلوگیری نمایند.

افزایش دید در نقاط کور با دامنه دید کم

آینه‌های محدب را می‌توان در نقاط کور با عدم دید کافی، که ریسک تصادف وسایل نقلیه یا عابر پیاده‌ در آن‌ها وجود دارد از جمله تقاطع جاده‌ها، پارکینگ‌ها، مراکز خرید، کارخانه‌ها، جاده‌هایی با پیچ‌های تند، جاده‌های مه‌آلود، تونل‌ها، مناطق صنعتی و … استفاده نمود.

خروجی پارکینگ‌ها

یکی دیگر از کاربردهای اساسی آینه‌های محدب در خروجی پارکینگ‌ها و یا در نزدیکی لاین‌های مخصوص دوچرخه می‌باشد. از آنجایی که احتمال تصادفات در خروجی پارکینگ‌ها و هنگام عبور از پیاده‌رو به سمت خیابان بیشتر بوده، و یا احتمال اینکه یک دوچرخه در نقطه کور یک خودرو قرار بگیرد بسیار زیاد است، بنابراین استفاده از آینه‌ی محدب روبه‌روی خروجی پارکینگ، نقاط کور را پوشش داده و از وقوع تصادفات جلوگیری می‌نماید.

نمایش نقاط کور پشت وسایل نقلیه‌ی سنگین

رانندگان وسایل نقلیه‌ی سنگین مانند کامیون‌ها و اتوبوس‌ها، دید مناسبی از نقاط پشت خودرو خود ندارند، و همین امر باعث وقوع تصادفات متعددی می‌شود. لذا استفاده از این آینه‌ها نقاط کور پشت سر راننده را کاهش داده و به‌جهت بالا بردن محدوده‌ی دید رانندگان باعث افزایش ایمنی می‌شوند.

ویژگی‌های آینه‌ی محدب

آینه‌های محدب پلی‌کربنات ضد ضربه، نشکن با انعطاف‌پذیری بالا بوده، و هنگام وارد شدن ضربه مقاومت‌شان حدوداً 200 برابر شیشه خواهد بود. این آینه‌ها تحت تأثیر هیچ نوع اشعه‌ای قرار نمی‌گیرند و در صورت سوختن دود سمی تولید نخواهند کرد. این نوع آینه‌ در برابر عواملی چون رطوبت، گرما و سرما مقاومت فوق‌العاده‌ای دارد، و به همین منظور آن را در جاده‌‌های بین شهری، تونل‌ها و سر پیچ جاده‌ها استفاده می‌نمایند. پایه‌ی این محصول از فلز محکم و ضد رنگ ساخته شده، و ابرو (فریم) این آینه‌ها موجب می‌شود گرد و خاک نگیرند، و در زمان بارندگی نیز، سطح آینه خیس نشود.

آینه‌های محدبی که در فضای باز استفاده می‌شوند، طوری طراحی شده‌اند که مقاومت مناسبی در برابر UV، نا‌ملایمات جوی، رطوبت و تغییرات دما داشته باشند و به‌راحتی تمیز شوند. این امر باعث می‌شود که آن‌ها برای استفاده در فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های بازرسی و جاده‌ها مناسب باشند.

کیفیت بالا

آینه‌ی محدب استیل، ضد زنگ، نشکن، ضد بخار و با کیفیت بالا می‌باشد، همچنین در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد، از این رو کاربرد این محصول در فضای باز، در طولانی مدت، به لحاظ کاهش هزینه‌های گزاف تعمیر و نگهداری، مقرون به صرفه‌تر از سایر آینه‌های محدب می‌باشد.

طراحی مدرن و تنوع رنگ

در طراحی آینه‌های محدب رنگ‌های متفاوتی از جمله زرد و مشکی؛ و سفید و قرمز تعبیه می‌شود، چرا که به کمک این رنگ‌هاست که می‌توان توجه رانندگان را به آینه جلب کرد.

ضد ضربه و نشکن

به غیر از آینه‌های محدب شیشه‌ای، سایر آینه‌ها ضد ضربه و نشکن می‌باشند.

نصب آسان

آینه‌های محدب به‌راحتی و در مدت زمان بسیار کوتاه قابل نصب، تعمیر و تعویض می‌باشند.

خرید اینه محدب پارکینگ

خرید آینه محدب پارکینگی و نصب آن در نقاط کور پارکینگ، جاده و خیابان ها از الزامات به حساب می آید. باید دقت داشته باشید که آینه مناسب برای محیط را خریداری نموده و در مکان مناسب نصب نمایید. اگر قصد نصب آینه محدب ترافیکی در جاده های شهری و برون شهری را دارید بهتر است از انواع پلی کربنات و فریم دار آن استفاده کنید. اما در محیط های بسته می توان از انواع آینه محدب شیشه ای بدون فریم نیز استفاده کنید. قیمت آینه محدب پلی کربنات بیشتر از انواع شیشه ای است؛ اما ماندگاری بیشتری نیز دارد.

در صورتی که قصد خرید انواع آینه محدب پارکینگ و اتومبیل را دارید می توانید به سایت ایمن ترافیک کالا مراجعه نموده و در صورت نیاز به مشاروه در مورد انتخاب آینه محدب با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

فرم ارسال نظر

  روانشناس ایرانی در لندن   |   ساخت وبلاگ   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده