بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» وسایل بدنسازی پارک

وسایل بدنسازی پارک

ورزش را نباید به باشگاه های ورزشی محدود نمود. استفاده از لوازم وزرشی پارکی در پارک ها نیز فرصت خوبی برای متناسب نگه داشتن اندام و همچنین سالم نگه داشتن بدن هستند. تشویق یک به یک شهروندان به استفاده از ست ورزش همگانی در برنامه های روزمره اهمیتی دو چندان پیدا کرده است و این روزها از آن به عنوان ورزش شهروندی یاد می شود. رویکرد دولت نیز بر توسعه ورزش شهروندی و همگانی استوار شده و در سال های اخیر تلاش ها برای تقویت ورزش در میان مردم و سهل الوصول کردن آن شکلی جدی تر و کاربردی تر یافته است. در گزارشی که می خوانید به سراغ این بعد از ورزش شهروندی رفته ایم و این موضوع را بررسی کرده ایم که دستگاه های ورزشی نصب شده در پارک های های مختلف و ایجاد جاده های تندرستی تا چه حد به افراد مختلف جامعه شهرنشین به خصوص در کلانشهر ها در جهت ایجاد سلامتی و نشاط و آشتی آنها با ورزش کمک کرده است.

نصب این دستگاه ها در پارک های سطح شهر اقدامی پسندیده از شهرداری است تا همه مردم فرصت ورزش کردن را پیدا کنند. البته اطلاعات مردم از نحوه استفاده از این دستگاه ها کم است و خیلی ها وقتی به سراغ آن می روند دچار سردرگمی و در نهایت آسیب می شوند. باید اطلاع رسانی در ارتباط با نحوه کار آنها به شکل بهتری انجام شود.

نصب این دستگاه ها در پارک ها کمک شایانی به بالا رفتن سطح سلامتی می کند و: اگر کمی در نحوه کار با این دستگاه ها مردم آگاه تر شوند و بدانند کدام وسیله مناسب سن و شرایط فیزیکی آنهاست اثرات مفید تری را از این وسایل شاهد خواهیم بود.

شرایط فیزیکی

روی برخی از این دستگاه ها نحوه استفاده و اشکال آن درج شده اما خیلی ها متوجه مفهوم آن نمی شوند و به شکل ناصحیح از این وسایل بهره می برند. البته بعضی شهروندان با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه تجربه و اطلاعات خود را در اختیار دیگر شهروندان قرار می دهند اما اگر مربیانی از طرف شهرداری به پارک ها فرستاده شوند تا روش کار با آنها را به مردم آموزش دهند دیگر شاهد آسیب دیدگی در استفاده از این وسایل نخواهیم بود.

حال که این وسایل در بوستان های سطح شهر تعبیه شده برای بهره گیری درست از آنها نیز برنامه ریزی کرد و کمک کنیم تا دستاوردهای مثبت این کار شکل وسیع تری به خود بگیرد. اما از بُعد پزشکی چقدر این دستگاه ها می توانند به افزایش سلامت جسمی شهروندان کمک کند و آیا این وسایل نصب شده در پارکها می توانند عواملی اثر گذار در تقویت قوای جسمانی و جلوگیری از رخوت و سستی در مردم باشند؟ به طور کلی استفاده از این وسایل در پارک های سراسر دنیا رایج شده است و عموم مردم نیز به سمت بهره گیری از آنها سوق پیدا کرده اند.

کلام پایانی

خرید لوازم ورشی پارکی و استفاده از آنها تنها به پارک ها محدود نمی شود و ایمن ترافیک کالا شرایطی ایجاد نموده است که بتوانید این لوازم را تهیه نموده و در حیاط منزل، فضای سبز مجتمع مسکونی و همچنین باغ و ویلا نصب نمایید.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده